| Jrr_Adytzu_1986 a întrebat:

de la un timp am observat ceva. Cand intru intr-un joc, spre exemplu Metin2, dau "Deschidere" si ma pune sa aleg "cum deschid acest fisier".
Doar cu run-as administrator imi intra normal. ce pot face, sa imi intre normal, ca la inceput sa dau doar "dublu-click"?
(imi face asa si in chrom, si in toate jocurile, pe care le am)

1 răspuns:
| cotinel a răspuns:

Este complicat o sa încerc sa îți explic pencat de simplu firewallul tău este la un nivel prea ridicat trebuie redus din el dacă nu știi sa faci asta dai click dreapta pe programul care îl folosești cel mai des si ai undeva allways run as administrațion selectează ăla si nu te va mai întreba data viitoare pentru programul respectiv