| Blagandrey a întrebat:

Am o mare problema la PC am 2 Administratori sau useri nu stiu cum sa le spun ideea este ca la inceput cand imi deschid Pc-ul imi arata sa aleg pe care sa intru ori pe Administrator 1 ori pe Administrator 2 cum pot sa scap de unu dintre ei cum pot sa il sterg de exemplu pe Administrator 2? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| hindia a răspuns:

Adaugarea sau stergerea de conturi administrator se poate face din My Computer (right-click)-Manage-Local users & groups...acolo poti sa redenumesti un cont de administrator sau poti adauga parola.