| P4u1 a întrebat:

Salut, de o vreme am probleme cu counter strike-ul...atunci cand incerc sa trag un foc continuu trag FOARTE intrerupt, dar numai cand pun tinta pe inamic in rest nu.As dori niste sugesti ca sa pot juca din nou cs fara probleme.(am uitatat sa mentionez ca am schimbat 3 modele diferite de mouse si tot nu a mers ...folosesc steam dar si pe cs non-steam trag tot asa) CEL MAI FOLOSITOR RASPUNS PRIMESTE FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Poate ca este de la counter-strike.Ai incercat sa schimbi config-ul? Nu cred sa fie de la mouse.La unele arme precum Glock 18 sau Famas cand dai click dreapta treci pe semi-automat (pleaca cate 3 gloante nu se mai duce un incarcator intreg).