| PaulBaul a întrebat:

mă joc Counter-Strike și când trag mi se mărește ținta (când trag in continuu) și mă cam enervează știți cumva o setare sau o configurație pentra asta? Mersi!

Răspuns Câştigător
| Ryuunosuke a răspuns:

Nu există o astfel de setare, aşa este Counter-strike-ul când tragi mult se măreşte ţinta, dar există coduri pentru a nu se mări ţinta numite no recoil, dacă vrei să nu se mărească ţinta caută un cod care are no recoil sau caută un cfg care are no recoil, sper că te-am ajutat(Nu încurajez folosirea no recoil, dacă eşti prins poţi lua ban/exterminate pe acel server, mai ales dacă eşti STEAM ON, nu îţi recomand să foloseşti cfg)