| kosma2098 a întrebat:

De putin timp m-am apucat de Urban Rivals si nu inteleg un anumit lucru. Cand intru in colectia mea o carte are si abilitate si bonus, dar uneori cand imi pica in lupta nu apare decat abilitatea sau bonusul! Funda + Vot celui care ma face sa inteleg care e problema sau cum sa imi pice si bonusul si abilitatea!

Răspuns Câştigător
| WimziMihai98 a răspuns:

Daca vrei sa iti apara si bonusul trebuie sa ai cel putin 2 carti din acelasi clan, daca iti pica 4 clanuri diferite in lupta nu o sa ai niciun bonus

| kosma2098 explică (pentru WimziMihai98):

Ahaa....Si daca pica 2 de acelasi clan si ceilalti sunt diferiti mai pica bonusuri si la ei?

| WimziMihai98 a răspuns (pentru kosma2098):

Nu

| Gabriel65 a răspuns (pentru kosma2098):

Daca sunt 2 carti din acelasi clan pica bonus deoarece bonusul este ca un fel de ajutor in echipa, eu te sfatuiesc sa iti faci pachetul doaar dupa un clan.