| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Deci am FlatOut1 pe comp. 1Cum sa conving parintii sa imi ia volan? 2. E si a treia campanie, gold.Am uitat ca eram mic cand jucam, da alte masini? curse sunt sigur ca nu. Funda+3voturi

Răspuns Câştigător
| RememberTinKode a răspuns:

Mergi la scoala regulat, fa-ti temele, sa nu aiba plangeri impotriva ta, si mai ales intreabai ce e nevoie sa faci pentru a primi un volan, iar ei daca chiar vor sa iti ia iti vor spune ce ar trebui sa faci pe o perioada de timp