| BayatStylat a întrebat:

Deci am inceput sa ma uit pe youtube si am vazut swichbot.Ma atras mult imi face munca mai usoara dar. l-am deschis totul este ok pana cand... s-a deschis un folder unde trebuie sa aleg bonusurile dorite si am dat start... Nimic am incercat solutii de pe youtube tot nimic. Ma puteti ajuta? Mentionez ca joc un Metin 2 Imperia si swichbotul este legal. Daca puteti sa-mi dati un video cum pot sa-l instalez sau alt swichbot care merge. Va multumec

3 răspunsuri:
| Rootkit a răspuns:

Ar trebuii sa dai site-ul si pe urma sa te ajute membri de pe TPU

| AnDrEyUtZzZ a răspuns:

Deci fi atent, ca sa mearga switchbotu, trebuie sa ai in inventar multe dinalea de Schimbat Bonusuri, switchbotul foloseste alea din inventar, iar daca nu ai, nu are cum sa iti mearga. Daca nici asa nu merge, incearca switchbot by padmark, si recomand sa il descarci de pe site-ul lui: padmark.de, eu acela il folosesc si merge strunawinking Bafta happy

| Dragos2001 a răspuns:

Switchbotul are 5 sloturi si in inventarul tau sunt 5 coloane fiecare coloana corespunde cu un slot si acolo la swtichbot unde pui bonusurile langa scrie 0 si stergi cifrele de 0... funda