| TraianIlea a întrebat:

Deci am mai multe videouri pe youtube.Dar la fiecare este o problema.Cand ma uit la film,in părțile laterale există două,, dungi,, negre. http://www.youtube.com/watch?v=ay2sGA9j2bI
Acesta este video dacă ațti putea sa-mi spuneți cum aș putea rezolva asta...Mulțtumesc:D FUNDĂ!

Răspuns Câştigător
| Aktra a răspuns:

Pai daca ai putea sa schimbi rezolutia la telefon atunci s-ar putea rezolva, asta se poate face cand filmezi ii sai setings si schimbi rezolutia.(insa daca e faza ca nu-i bun program-ul ai putea sa-l repari, insa ar dura prea mult, eu iti zic sa-l il inlocuiesti).

2 răspunsuri:
| Aktra a răspuns:

Daca ai telefon este din cauza rezolutiei telefonului, insa daca ai folosit un program, program-ul este de vina

| TraianIlea explică (pentru Aktra):

Sa stii ca si eu m-am gandit la asta...Nu stii cum as putea rezolva problema?