| AlexDaBeast a întrebat:

Can pun un video pe youtube nu e fullscreen are 2 dungi negre vertical langa de ex tutorialul meu :http://www.youtube.com/watch?v=moPTNRJdmZ8
Repede daca puteti sa spuneti ce sa fac. Va rog. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| ŞobolanulVesel a răspuns:

Iți trebuie un program de editat, ca de exemplu Corel videostudio x6 sau un Sony vegas acestea le știu dar sunt mult.

| AlexDaBeast explică (pentru ŞobolanulVesel):

Dar este vreun program care sa nu fie free trial, sa fie free

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Pentru ca ai un monitor vechi si tu filmezi tot monitorul. Daca ai filma doar o regiune ar fi mai bine. Asa iti scoate aspectul ala 4:3 care e invechit, iar pe youtube baga barele alea negre.