| Holyman a întrebat:

Salut deci am o problema! Itai de toate scuzati categoria
Cand intru in cs si dau la find servers nu ma lasa! Adica sa dau la new game ma lasa la option ma lasa! Ma incercat sa sterg si game menu si tot nu merge!
Cand dau la find servers nu imi intra! Ce as putea face in afara sa il instalez iar pentru ca sar pierde toate servereel pe care le-am jucat! Va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| Davidddd a răspuns:

Nici pe mine nu ma lasa, si din cate imi aduc aminte facem asa: puneam mousu pe find server si dadeam enter! big grin sper sa mearga