| T0X1kSkuLL a întrebat:

Deci. joc 4Story si sunt evocator si mia picat o arma buna pentru razboinic si arcasi. Am pus arma in depozit si mi-am facut un rasboinic pentru a pune arma pe el, dar cand m-am dus cu razboinicul la depozit, depozitul era gol iar pe evocator il aveam aproape ful. Deci intrebarea mea este : POT SA IAU ARMA DEPE EVOCATOR SI SA O PUN PE RAZBOINIC? SI DC NU MERGE SA VAD CU RAZBOINICUL CE AM PUS in depozit cu EVOCATORUL?

1 răspuns:
| Apostolescu_Bianca_1998 a răspuns:

Din cate stiu eu in 4Story fiecare, caracter' are un depozit special si nu poti muta un item. Asta e parerea mea PS : Joc de 1 saptamana