| myself a întrebat:

Salut deci mai demult.cam 3 ani numai stiu sigur aveam un joc gen starwars :
la misiuni erai soldat si un amanunt important(adica ce imi amintesc eu de fapt) era ca puteai sa pun mine laser pe pereti, podea etc(si aveau forma de triunghi) si ca aveai si arbaleta.grafica era destul de buna si asa sa zic era ceva gen star wars republic commandos dar fara clone si cu grafica mai naspa. aaa si la un anumit level te bateai cu Vader si aveai si tu sabie laser verde aaaa sry am uitat:trebuia sa omori robotibig grin.
Daca stie cineva cum se numeste funda si vot

1 răspuns:
| Mâcrofon a răspuns:

Nu