| CharlieScene24 a întrebat:

Salut.Deci microfonul meu are ceva, cand vorbesc pe skype si ascult muzica la ei se aude dar cand vreau sa vorbesc nu mi se aude vocea.Ce se fac sad. FUNDAAAhappy

1 răspuns:
| DebiiYT a răspuns:

Asa am patit si eu mufa de la microfon e probabil sa fie bagata intr-o gaura gresita asa ca incearca sa dasesti gaura potrivita sper ca ti-am fost de folos daca nu mai am o teorie astept sa vad daca sunt rezultate la ceea ce ti-am zis mai sus