| Katalyn_8526 a întrebat:

deci un laptop dell inspiron n5110 este bun pentru gaming? sunt curios pentru ca urmeaza sa imi iau un pc/laptop dar de preferat laptop pentru ca este portabil. am vazut ca acela are doar 1 port usb 2.0 si 2 3.0 dar nu stiu care sunt alea de 3.0... de aia nu stiu daca alea de 3.0 sunt ca si celelalte si pot sa bag la ele mouse'ul/stick'ul, joystick'ul. daca acela nu este prea bun sugeratimi voi unul intre 2000-2500 lei, Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Sandy123 a răspuns:

Asus uite aici http://www.emag.ro/......SV-TY470D. Testat de mine merge bine pe jocuri, si display'u se vede bine

| Sandy123 a răspuns (pentru Sandy123):

Nu stiu daca merge linkul dar na...:
Laptop Asus K73SV-TY470D cu procesor Intel® Pentium® B950 2.10GHz, 4GB, 750GB, nVidia GeForce GT 540M 1GB, FreeDOS
Pret 2.567, 98 Lei cu tot cu windows 7

2 răspunsuri:
| Katalyn_8526 explică:

Cam pentru ce jocuri este bun? la counter strike si minecraft pe server cate fps are? si inca o intrebare fifa11 si prototype functioneaza bine pe el?