| eduardlica a întrebat:

, deci... vreau foarte mult sa joc cu cod la counter strike... doar ca sa invat deoarece am aflat ca la toate mape exista o multime de trucuri(buguri)big grin
Dar..., din pacate BaDBoYv5 nu stiu sa-l folosesc poate cineva sa ma ajute prin TeamViewer?

Răspuns Câştigător
| aLerTiNhO a răspuns:

Daca vrei cod incearca " Leis " intri in cs dupa il bagi in bara intri pe fereastra de la Leis astepti sa dispara intri pe un Server apesi " iNSERT" si dupa jos in coltul din stanga iti apare 2 ferestre mici albe dai pe prima dupa te duci la a 3 ( wall Hack) si bifezi prima si a 3 happy

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Joaca Solitaire. Codatii din CS sint cei care nu-s in stare sa faca un frag pe bune. Sau... daca esti totusi baiet serios si nu un ratat, iti sugerez World of Tanks - sint foarte multi romani, nu are exploit-uri/cheaturi si poate fi jucat absolut gratis.

| buzucan a răspuns:

Www.coduricss.info ai aici multe coduri!

| SeRgIU_6261 a răspuns:

Auzi nu mai juca cu cod! Ca te prinde admini joaca cu AIM invisible.