| iGames a întrebat:

Salut.

Deschid o comunitate nouă de cstrike. Sincer nu mă prea pricep în IPBoard, dar e cel mai bun. Caut pe cineva care se pricepe în IPBoard şi doreşte să ajute la început freelancer, ofer Fondator.(nu se vor cere donatii )
Orice ajutor e bine venit. Cine doreşte să mă ajute să îmi lase un PM sau YM ( BluFFpaL ).

Caut staff Design Forum, Administratori, Moderatori, cam tot.

Oricine vine cu serverul in comunitatea noastra, va primi Un Nou Tab In Bara De Meniu ( O Categorie intreaga doar pentru serverul tau ).

Răspuns Câştigător
| SalatăGamingHD a răspuns:

Salut... mai mă cunoşti? Caută-mă pe skype am fost plecat din ţară. Mă implic din nou în acctivitate.

| iGames explică (pentru SalatăGamingHD):

Nu mai am skypele... adauga-ma : Buff.pal

1 răspuns: