| Raptorzzzzz a întrebat:

Salut detin un PC cu urmatoarele specificatii : Pentium dual core 2.50 GHZ, 4 gb RAM-DDR2, placa video Nvidia geforce gt640. Daca cineva se pricepe sa imi spuna si mie cam cat as putea obtine pe el daca l-as vinde. Tin sa mentionez ca este in stare buna iar ramii si placa video au fost recent adaugate. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| razvyaga a răspuns:

Procesorul ai lua cam 100-150 lei.
Ram : 300 lei ca este DDR2. Poate chiar mai mult
Placa video: Depinde de cat ai memoria la ea. 512 mb-> 200-250 lei
1gb-> 250-300 lei
2gb-> 300 lei
Total cam 700 lei. Pe acolo.

2 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Cam 700 de lei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut. De cât timp îl ai? Du-te și interesează-te cât poți obține maxim pe el.