| Razvan1290 a întrebat:

Doresc sa deschid un server de samp si am nevoie de cineva care se pricepe sa scripteze ca sa ma invete si sa ma ajute (il platesc)
Lăsați id de skype si va contactez eu

1 răspuns:
| qMaduTzuu a răspuns:

*DEDICAT JUCĂTORILOR SAMP*
GrigGaming SaMp vă oferă posibilitatea de a juca pe un server foarte bine realizat, cu staff capabil și prietenos.De asemenea, pe server avem un DS unic dar și alte sisteme pe care vi le lăsăm vouă pentru a le descoperii.De asemenea vom organiza evente zilnice cu diferite premii în bani sau, dacă sunt suficienți jucători, case, mașini și business.Iar cu ocazii speciale, se poate mări miza până la gradul Donator Gold.

Joburi : Pe server sunt 18 joburi, și anume :

1. Avocat

2.Detectiv

3.Ziarist

4.Boxer

5.Fermier

6.Barcagiu

7.Tăietor de iarbă

8. Șofer de tren

9.Camionagiu

10.Spărgător de mașini

11.Dealer de arme

12.Dealer de droguri

13.BodyGuard

14.Gunoier

15.Mecanic

16.Miner

17.Pădurar

18.Distribuitor de baloți.

Ca facțiuni sunt următoarele :

1. Poliția Română

2. Jandarmeria Română.

3.Armata Română

4.Smurd

5.Bikers

6.Taxi

7.Remorcări Auto

8.Grove Mafia

9.Gleen Park Mafia

10.Vinewood Mafia

11. Celentano Mafia

12.ANAF

13.Guvern