| Girbita_Sami_1999 a întrebat:

Salut doresc sa îmi achizotionez un ps 4 simplu si as dori sa va întreb dacă sunt mari diferente de grafică și care este mai bun dintre ps4 standard si ps 4 slim.
Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Daca vrei PS4 mai strange niste bani si cumpara un Pro. Multe jocuri merg mult mai bine pe el si se incarca mai repede.

| Ana7807820 a răspuns:

Un ps4 e mai scump decat un ps4 slim, deci e logic sa fie si diferente mari de grafica. Cumpara-ti ps4, mna!

| UnderVoltage a răspuns:

Nu nu sunt diferente, deoarece nu vorbim de alt hardware.
Plus ca jocurile de console nu au setari grafice, poti sa iti cumperi si ps4 pro si nu o sa fie diferente grafice.