| Florinel a întrebat:

Salut,dupa noul update "windows creators" de la windows in timp ce sunt intr-un joc raman la 60 de fps, am dezactivat GameDVR cum am facut si inainte dar nu mai are efect.Ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| aloken a răspuns:

Nu vad dc ai vrea sa ai peste 60 fps, se misca fluent la aceste fps-uri nu este nicio diferenta intre 60 si 100 de exemplu.Dar daca chiar vrei neaparat vezi sa nu fie vreo setare in joc care sa blocheze fps-ul.