| xBulbucel a întrebat:

Salut, era un joc pe o revista levelor ceva cu 'Dragon' așa avea nunele si pe cd era un om cu un dragon si fundalul era. Roșu. am jucat si la început puteam sa ucid diverse animale era jocul ceva gen SACRED dar se vedea camera ca la metin si puteai folosi slăbi cu scuturi arme dinastia stiu ca la un moment dat am ucis un urs într o peșteră. va rog frumos ajutați ma

2 răspunsuri:
| Klausie a răspuns:

Dragon Age cumva?

| xBulbucel explică:

Nu... Nu avea grafica ca Dragon age. Ceva gen far cry sau Just Cause. Când dădeai new game te dădea pe un camp in apropiere de un sat si trebuia sa bati câțiva oameni