| torsi a întrebat:

era un joc (tin minte ca ma jucam cand aveam vreo 4-5 ani - aprox prin 2000-2001 )
era cu diferite chestii din viata de zi cu zi : pisici, mingi, scanduri etc., si trebuia sa faci diferite "trasee". dau tot ce se poate pentru cel/cea care imi zice cum se numeste jocul!

2 răspunsuri:
| AndreeeeeeeeeeeyYy a răspuns:

Jocul este FOARTE VECHI daca este de prin 2000-2001. Nu te poate ajuta nimeni. Scuze. Funda?

| torsi explică (pentru AndreeeeeeeeeeeyYy):

1. Daca un joc e " vechi " ( desi din 2001 nu e extraordinar de vechi), nu inseamna ca nimeni nu ma poate ajuta
2. Tu vrei funda pe un raspuns mai penal decat prevede legea.( ca sa nu folosesc cuvinte"dăunătoare" )
3. Întrebarea e foarte veche, si ca sa stii: jocul se cheama The Incredible Machines.
You should give it a trywinking