| anonim_4396 a întrebat:

Cand eram mic ma jucam un joc cu 3 soldati. Puteai sa faci chestii diferite cu ei si erau in diferite locuri ale mapei. Trebuia sa te reunesti cu ei si impreuna sa mergeti mai departe. Unul era medic, altul repara chestii si al treilea nu stiu ce facea. Jocul era ceva de genul LoL (adica asa arata). Ma poate ajuta cineva?

8 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Nu sunt sigur că este acesta dar îți pot da un punct de pornire, acesta are perspectiva camerei la fel ca și LOL și este și genul militar. Se numește Company of Heroes (am jucat doar un demo, de aceea nu sunt sigur dacă acesta este jocul).

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Nu e jocul ala. Jocul despre care vorbesc eu este vechi. Si sunt doar 3 soldati de partea ta.

| DoarAlin a răspuns:

Era FPS sau third person shooter? Cred ca stiu de care zici, dar nu-mi amintesc numele.

| anonim_4396 explică (pentru DoarAlin):

Da

| DoarAlin a răspuns (pentru anonim_4396):

Fps?

| anonim_4396 explică (pentru DoarAlin):

Ce?

| DoarAlin a răspuns (pentru anonim_4396):

Jocul. Este first person shooter sau third person shooter?

| anonim_4396 explică (pentru DoarAlin):

Third person shooter