| radutu1299 a întrebat:

Eu am o problema cu pc-ul.(in ce sens?)
Am Opera si cu ie dar cand incerc sa descarc ceva imi da eroare sau se restarteaza calculatorul.Ce pot sa fac sa,, mearga" downloadarea fara sa-mi dea vreo problema?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Cel mai probabil virus sau problema hardware. Du-l in service.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se demonteaza teava de esapament de la cea mai apropiata Dacie. Se trateaza teava cu maioneza pe toata suprafata interioara si exterioara.Se lasa la marinat 2 zile.Se sudeaza mai apoi cu grija de unitate in dreptul sistemului de racire. Teava de esapament va ajuta fluxul energetic sa parcurga mai eficient sistemul central binar ce coordoneaza datele downloadate catre piticul verde ce-ti distribuie cu lopata fisierele in calculator, reducand cu pana la 150% pierderile de date. Sper ca te-am ajutat!

| radutu1299 explică:

Nu cred ca e tip de asta