| IasminMarc a întrebat:

Salut,eu am un cont de Steam pe care îl folosesc și vreau să îmi "cumpăr" un joc,dar nu de pe Steam,ci de pe steamunlocked și știu că nu e bine ce vreau sa fac,că e ilegal și toate alea, dar jocul e destul de scump la ce oferă și voiam să vă întreb dacă steamunlocked interacționează într-un fel cu steamul legit, in așa fel încât să iau ban pe contul de Steam din cauza instalarii unui joc de pe unlocked, se poate?

3 răspunsuri:
| codrinmaestruldumelor a răspuns:

Nu patesti nimic, stai linistit.

| Cucumberus a răspuns:

Nu se poate, din pacate o sa primesti ban daca o sa faci asa ceva.

| IonutLOL a răspuns:

Eneba. G2A exista atata site-uri frate