| PaulVaRoagaMult a întrebat:

Salut.EU JOC METIN2 SI de ceva vreme nu vrea sa mai mearga swichbot dau in den ausgewalhten prozess injizieren si imi da eroarea asta: Ein fehler ist beim Laden von core /QtCore, 4dll aufgetreten, bitte uberprufe deinen Virenscanner Fehler:126 mai imi da si 14001.Am windows xp si imi mergea acum nu stiu ce are va rog ajutati-ma sa rezolv problema.Dau funda la raspunsu bun. joc metin2 imperia si la aia le merge de pe youtube si mie da eroarea asta. Funda

Răspuns Câştigător
| FemeiaPisică a răspuns:

Trebuie să reinstalezi din nou switchbot-ul dacă înainte îţi mergea, iar acum nu.
Antivirusul tău şterge anumite fişiere şi din acest motiv îţi apare acea eroare.

3 răspunsuri:
| TofanCristi a răspuns:

Eu zic să ştergi metinul, şi să îl descarci din nou. Fă aşa şi cu swichbot!
Fundă puppy dog eyes?

| AsafteiAndreiDaniel a răspuns:

Reinstaleaz-al

| PaulVaRoagaMult explică (pentru AsafteiAndreiDaniel):

Ce sa reinstalez? windosu sau swichbotu?