| marriancosmin a întrebat:

Am si eu o problema cu switchbot-ul unui metin care imi da eroare urmatoare Ein fehler ist beim Laden von core/QtCore4.dl aufgetreten, bitte uberprufe deinen Virescanner unde andere programme, die reinpfuschen konnten. Fehler: 14001
Eroarea este in germana, daca nu o sa pot raspunde va rog sa ma contactati la skype : marian_shef_2001

Răspuns Câştigător
| TheDarkMita a răspuns:

Nu te complica ia switchbot-ul asta;) http://www.fileshare.ro/e30182672 introdu-l in metin si cand se deschide ai un buton pentru el.

1 răspuns:
| j1NNNx a răspuns:

Salutare. Calculatorul iti da genul asta de erori in 2 cazuri. 1) - nu merge switchbotul (adica nu e bun/s-a schimbat versiunea) 2) pe metinul respectiv nu merge. Incearca sa il folosesti pe alt metin (doar de proba) sau daca nu schimba switch-ul! happy