| anonim_4396 a întrebat:

Eu ma joc pe Metin2Fun.Bun,spuneti-mi ce set miar trebuii. Adica, ce iteme trebuie sa am si ce bonusuri sa aiba la un ninja pe lama(pe fun).Bun, itemele sa fie doar 5 bnsbig grin.

Răspuns Câştigător
| Alexandrux3 a răspuns:

Ai de capu meu frate..joci pe ninja da habar nu ai sa iti faci iteme?
NU prea stiu cum e fun dar am jucat pe un ninja asa ca:

Coif: maxim SEMI-OM, MAX Magie, Rezistenta foc, Aparare sageti.

Cercei: Abanosi (pentru STR) cu MAX semi om si aparari (set).

Armura: Otel negru cu Valoare atac MAX pv si aparari (poti face 2\3 otele si faci set)

Papuci: 47(pentru viteza skill foloseam eu) cu MAX Pv si aparari (set)

Arma: Pumnale 80 MAX Semi-Om FLEX/STR sau FLEX+STR Critica Patrunzatoare Viteza skill.

Bratara:MAX Semi-Om Magie PV.

Regenerarile. daca poti sa pui si regenerare PV...cu cat mai mult cu atat mai bine.
SETURI Pentru duell si Pentru Bataie...
Funda big grin

| anonim_4396 explică (pentru Alexandrux3):

1.Ai funda. 2.Nu joc pe ninja lama, vreau sa imi fac unul. 3.Nu stiam ce iteme are nevoie.

1 răspuns: