| maryand12 a întrebat:

Eu sunjt Mari si m-am apucat sa fac let'play la minecraft...
sunt inca nou si as vrea sa va rog pe voi, daca puteti, sa ma lansati!
sa dati un like sau sa dati la prietenii vostri...
daca nu va place va rog sa imi spuneti ce trebuie sa mai fac ca sa va placa intr-un comm aici sau pe youtube!
voi face tot ce pot sa va placa la toti.
stiu ca nu as fi trebuit sa pun aici o "reclama" dar...
aveti aci primul meu episod de minecraft
http://www.youtube.com/watch?v=ISlU0IjgkKs ---

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti sa faci pe alti sa te lanseze!
Daca le plac ce faci tu o sa dea like din inima nu pentru ca le spui tu laughing

| maryand12 explică (pentru anonim_4396):

Mda dar eu ziceam sa il dati la prietenii ca poate la cineva ii va placea..nu sa dati like ca va dau funda...