| BogdanBogdanel5677 a întrebat:

Eu vreau sa ma apuc de Youtube dar cum ar fi recomandat sa am canalul. Sa fie separat de contul principal de gmail sau nu. Cum ar fi ok si ce se poate intampla daca il tin pe contul principal?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Nuti se intampla nimic dar eu as face cont separat, sa ai mail doar pentru canal.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa il faci unde vrei tu atata timp cat nu uiti emailul si parola deoarece se mai intampla chestii de genul.
Am creeat un curs complet, pas cu pas unde iti arat cum sa iti creezi, personalizezi si cresti canalul de YouTube cu 20 de metode eficiente. Daca te intereseaza si vrei sa ai un canal de succes intra aici:
https://www.udemy.com/......utubeusor/

| Katona_Claudiu_1999 a răspuns:

Eu am contul de gmail de pe magazin play și pe you tube, și pot posta videoclipuri din galeria telefonului pe you tube