| catalin542000 a întrebat:

Salut. Exista un site unde poți introduce un text, orice text în limba romana și sa ti-l traducă în n limbi de vorbire?
Practic un google translate dar care sa traducă corect fără cusur, fără vreo greșeală nimic!
As dori sa creez un joc, ma rog, irelevant pana aici, dar dacă vreau sa adaug jocului sa zicem 20 de limbi, nu neapărat voce, ce scriu, eu nu am de unde sa știu 20 de limbi și ma gândeam ca poate o fi vreun site (altul decât google translate), care traduce BINE!
De asemenea, ca tot venea vorba și de voce, exista și un site în care sa introduci tot la fel, orice tip de text în absolut orice limba de vorbire și practic sa ti-l transforme în voce? Practic sa adaugi textul iar la download sa descarci vocea mp3?
Dar mi-ar plăcea dacă ar fi un site unde vorbește clar și constant normal, nu cum mai vad pe internet diferite site-uri (care sunt o inițiativa buna), dar parca as da voce la google translate pe romana, parca asa suna vocea convertita din text.

Dau funda!

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Folosește gugăl-transleităr, face o treabă excelent pentru propoziții scurte, clare și fără echivoc