| smartboy7340 a întrebat:

Salut fratilor,as vrea sa imi fac un set universal pe un server de Metin2, dar nu stiu cum ma puteti ajuta si pe mine daca va rog? add. ninjaspeed82@yahoo.com cine stie va rog mult happy

2 răspunsuri:
| TrollHeart a răspuns:

Iti trebuie schimbari la bonusuri speciale... adica e un fel de bonus din care poti pune doar 2, acolo pui tare impotriva ninja(de ex.) si aparare impotriva ninja, faci aceste bonusuri speciale la toate itm si la cele normale pui ce iti trebuie la caracter ex : daca esti ninja pui DEX+ si CON + max cred ca e DEX + 30000. Funda? big grin

| YunoGasaiEceaMaiTARE a răspuns:

Buna! In primul rand ce a zis Heart e o prostie... Setu universal este prin a pune pe iteme:
exemplu:
armura :
aparare sabie
aparare pumnal
aparare 2 maini
aparare magie.
aparare clopot
aparare evantai.
Astea sunt bonusurile ce trebuie puse pe iteme pentru a face set univesal. Daca pica si pv e bine.
Ce a zis Heart se numeste set normal.
Deoarece ai atac si aparare atat.
Mai bun e setu universal.Bafta!happy