| 1Me9 a întrebat:

Salut guys.Vreau sa stiu si eu cat dureaza sa iei unrank pe cs:go? Adica la cat timp de la inactivitate pot lua unrank pe cs:go? Si alta intrebare... Daca intru la un anumit interval de timp sa joc, daca joc casual, deathmatch mi se mai da unrank, sau trebuie neaparat sa joc competitiv pentru a nu lua?

Funda, ca de obicei!

4 răspunsuri:
| iulian123321 a răspuns:

Deci, un Rank poți lua doar daca ești banat de mai multe ori și dacă pierzi un anumit număr de competitive nu din cauza că ai fost inactiv

| 1Me9 explică (pentru iulian123321):

Eu stiam ca si daca nu intri un anumit nr de zile... Daca nu intru 2 saptamani, nu are nimic, nu? Eu n-am treaba cu ban-uri, vac-uri, cheat-uri sau altceva. Sper sa dai reply

| iulian123321 a răspuns:

Stai, liniștit am stat și eu 1 săptămână inactiv și nu am pățit nimic.

Uite un sv de 1v1 arena.pglarena.ro:27015

| 1Me9 explică (pentru iulian123321):

O sa intru.Auzi, daca la cele 10 competitive de plasament, la loseuri am jucat foarte bine si mi-am ajutat echipa mereu, prind nova I?