| Mihaila_Bogdan-Iulian_1997 a întrebat:

Habar n-am cum am ajuns prieten pe Facebook cu o persoană și as vrea să aflu dacă eu i-am dat cerere de prietenie acelei persoane sau dacă acea persoană mi-a dat cerere. Se poate acest lucru?

1 răspuns:
| Mosto_Patrick_1998 a răspuns:

Nu poți afla acest lucru. Dacă e pe lista ta de prieteni, tu ești pe lista lui de prieteni sau pe profilul lui scrie că sunteți prieteni și tu nu i-ai dat cerere de prietenie și tu nu i-ai acceptat-o înseamnă cacl contul tău ți-a fost spart.