| julianapink96 a întrebat:

Ce se intampla daca dai pe facebook mai multe cereri de prietenie aceleiasi persoane si dupa aceea iti scrie ca nu ii mai poti da? Ii mai poti da dupa un timp cerere acelei persoane?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu vrea sa te adauge in lista si te-a blocat.

| strutulik02 a răspuns:

Persoana aceea probabil nu a vrut sa te adauge in lista lui sau ei de prieteni si dupa cateva cereri care i le-ai adresat te-a bagat la ignore. nu vei mai putea sa o gasesti sau sa ii dai mesaje precum si cereri de prietenie

| julianapink96 explică (pentru strutulik02):

Pai si poti da si ignore pe facebook cuiva? nu e mai bine sa dai block?

| darrio2007 a răspuns (pentru julianapink96):

A vrut sa spuna blocare dar a scris ignore ca pe TPU.

| strutulik02 a răspuns:

Mai mult ca probabil happy

| julianapink96 explică:

Pai si eu dupa ce i-am dat mai multe cereri am primit instiintarea ca nu ii mai pot da, ca nu poti da mai multe cereri de prietenie aceleiasi persoane, dar nu ca m-ar fi blocat ea, ca nu mi-a dat block...ce puteti spune?