| CrysMax a întrebat:

Salut ia ziceti cine stie de unde pot descarca si eu jocul call of duty fintes hour pentru pc si full version?

7 răspunsuri:
| AlexShadow26 a răspuns:

E doar pentru ps2 nu e si pe pc

| CrysMax explică (pentru AlexShadow26):

Zi sa mori u mai bine tacea ca au l-am mai avut acum 5 ani si ce crezi pe PC

| AlexShadow26 a răspuns (pentru CrysMax):

Tu ori esti prost ori le confuzi poate ai avut cod 1 sau 2 dar ala sigur nu ai avut cretinule verifica singur history call of duty si vezi copil idiot...

| CrysMax explică (pentru AlexShadow26):

Vb in mm frumos

| AlexShadow26 a răspuns (pentru CrysMax):

Sa vb frumos ba eu ti-am zis doar ca e pe ps2 iar tu "Zi sa mori u mai bine tacea" du-te ma si culcate dracu ai nevoie

| CrysMax explică (pentru AlexShadow26):

Ba gogule "daca taceai filosof ramaneai" si culcate u ca eu am treba la ora asta

| AlexShadow26 a răspuns (pentru CrysMax):

Era sa zic acum ce treaba ai la ora asta pe net