| ttyes a întrebat:

Salut, imi explicati va rog cum se joaca ultimate team la fifa. Am inteles faza cu chemestry,contracte, fitness si itemuri, dar am vazut ca jucatorii pot avea valori diferite si asta nu inteleg.Adica la cei mai buni jucatori cartonasele nu sunt doar gold ci si albastre sau rosii. Pachetele sunt avantajoase sau ar fi mai bine sa cumpar direct jucatori?

2 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

La ultimate team e asa! ti se da pachete de fitness! contracte atat pentru jucatori antrenori care te ajuta sa le prelungesti contractele pe o perioada mai lunga! sigle steme embleme cu orice echipa! etc! e interesant! merita sa joci tipul asta de gameplay la fifa!

| Alfred0703 a răspuns:

Cumpara pachete. Culoarea albastra inseamna "Team of The Year" adica jucatorul a fost/se afla in cea mai buna echipa din 2010/2011/2012 si tot asa.
Gold nu are nimic special.
Rosu inseamna "Man of the math".
Acum eu cred ca joci Fifa 14. La fiecare versiune difera unele lucruri. Poti citi mai multe pe http://www.fifauteam.com/fifa-14-ultimate-team-cards-guide/#In Form Cards