| Robotzzzi a întrebat:

Salut.Imi intra pc-ul singur pe internet pe foarte multe site-uri si cand dau sa caut ceva pe google ma redirectioneaza pe alte site-uri ...Am antivirus, am ad block dar degeaba.Ma puteti ajuta va rog frumos? Si cand ma joc imi face la fel si nu ma pot juca...

1 răspuns:
| Silent3025 a răspuns:

1) daca Adblock plus intra la preferinte filtre si debifeaza "Permite publicitatea discreta"
2) SCANEAZA Pc-ul cu Malwarebytes (faci actualizare la el si dai scanare totala) https://www.malwarebytes.com/