| shooter55 a întrebat:

am si eu o problema nu pot intra pe un site, unu singur atat ma puteti ajuta ca antivirus am avira si malwarebytes. daca se poate cat mai explicit va multumesc

Răspuns Câştigător
leonardk
| leonardk a răspuns:

Malwarebites te opreste si bine face. Si mie mi se intampla asta si imi apare o notificare cum ca a reusit sa impiedice accesul unui IP la calculatorul meu. Daca-mi dai site-ul pot incerca si eu sa vad daca se intampla la fel. In principiu te sfatuiesc sa ai incredere in malwarebytes si sa renunti la a accesa acel site.

2 răspunsuri:
| cosmon a răspuns:

Daca te opreste sa intri inseamna ca sie-ul e intr-adevar periculos, daca chiar vrei sa intrii opreste si antivirusul si Malwarebites dar parerea mea este sa nu o faci sa nu iei vreun virus de acolo, doar daca tu esti 100% sigur ca site-ul nu este rau intentionat.

| shooter55 explică:

Nu cred caati inteles intrebarea nu malwarebytes ma impiedica sau avira sa intru pe acel site pur si simplu nu pot intra.siteul se numeste comenzieastbay.net astept raspunsurile voastre