| mikynelu a întrebat:

Sal TPU.Am o problema, IE nu mi se mai deschide in google ca pagina de start ci e ceva cu Qvo6.Am tot setat eu de la internet options dar tot degeaba.Ma puteti ajuta? Dau fundita

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

E vorba de un addware. Dacă ai noroc e poate rezolva din internet options schibând acolo la first start page cu www.google.ro și apoi să setezi să se deschidă în pagini noi. Dacă nu dă roade folosește spyboot S&D ca să dezinfectezi sistemul.Succes

| pozeanimate a răspuns:

Ccleaner descarca si bifeaza brawserul explorer si sterge tot din el
sterge iconita lui de pe monitor si fa alta iconita din c /programe files/ internet explorer
daca ai xp, instaleaza explorer 8

apoi la internet options pui google.ro