| Anghel_Alex_1990 a întrebat:

imi merge bine minecraft pe acest pc? http://m.emag.ro/......DM2F1MBBM/

Răspuns Câştigător
| EnvyU a răspuns:

Mai bine ramai fara laughing placa aia nu merita sa dai nici 50 de lei pe ea, poti sa iei o placa video la second hand de N ori mai buna. Am avut si eu placa aia si nu e buna decat pentru filme. Mai bine te uiti spre second hand, iti recomand forum.computergames.ro

4 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Pentru ca nu are placa video, o sa ai low fps, Nici eu nu am placa video si joc pe un i3 cu Intel hd graphics si mi se misca cam urat. E jucabil dar nu e foarte fluid, smooth.

| Anghel_Alex_1990 explică (pentru EnvyU):

Si placa asta e buna si compatibila cu unitatea.http://m.emag.ro/......DZXSZMBBM/

| Anghel_Alex_1990 explică (pentru EnvyU):

Ai funda oricum dar recomanda mi jocuri bune pentru acest pc

| EnvyU a răspuns (pentru Anghel_Alex_1990):

Crede-ma ca abia merg site-urile laughing nu ai cum sa te joci cu pcu ala, e un pc pentru office.

| EnvyU a răspuns (pentru Anghel_Alex_1990):

Mai bine ramai fara laughing placa aia nu merita sa dai nici 50 de lei pe ea, poti sa iei o placa video la second hand de N ori mai buna. Am avut si eu placa aia si nu e buna decat pentru filme. Mai bine te uiti spre second hand, iti recomand forum.computergames.ro