| ungureanualex a întrebat:

Imi outeti raspunde la o intrebare legata de jocul Transformice? Cum se fac mapele alea lungi adica alea la care se da ecranul dupa soricelul tau! Ma rog intelegeti ce vreau sa spun!

Răspuns Câştigător
| WyndFTW a răspuns:

Nu prea ai cum... cred ca alea sunt facute special de Admini se poate se se bage in curand si optiunea aia dar momentan n-ai cum.

2 răspunsuri:
| ungureanualex explică:

Mda nu la asta ma refeream

| andreialfa a răspuns:

Dai pe meniu si apoi dai unde scrie Map editor, si apoi dai pe Map settings si iti alegi ce vrei sa fie iarna, ziua etc. Apoi dai pe Grounds si in dreapta iti da mai multe variante si apoi dai urmatoarele injos si te descurci tu de aici big grin