| EmyJail999 a întrebat:

Imi pueti spune un joc asemanator cu Metin2, 4 story, silkroad(nu stiu daca am scris bine) etc? De preferat si in romanabig grin si shootere(gen Micro volts, cs1.6 etc...)big grin Dau funda+votbig grin
P. s:SA trebuiasca putina memoriebig grin(am o pisa de muzeu de calculator)256RAm si placa video de 64laughing) dar puteti spune si jocuri mai mari de sistemul meubig grin
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| DomnulSarma a răspuns:

Exemplu de la (4story,metin2)=Poti incerca Cabal Online, e super!
Exemplu de la (Micro volts, cs1.6)=Poti incerca Counter-strike source, Counter-strike 1.8, Counter-strike 1.7.Sau condition zero!
Decii... daca vrei sa-mi dai funda... damio big grin xD!

4 răspunsuri:
| Ashenstar a răspuns:

In gen cs exista cod sau fear cel mai belea e fear 3
sau mai exista jocul EYE nu stiu daca ati auzit de el
este gen cs doar ca cu diozauri si altele
dar are o graficabelea de tot

| Ashenstar a răspuns:

Gen cs exista FEAR sau Call of duty sau Call of jauarez(nu stiu daca am scris bine

| EmyJail999 explică:

Merci frumos Baietibig grin dar ar cam trebui multi RAMI la unele jocuri gen FEARbig grin merci oricum sunteti de treaba

| Alessandro1_1393 a răspuns:

Talisman,Tales of pirates