| Gamingx61 a întrebat:

Salut
Imi puteti da o lista de jocuri cu un campaign "enjoyable"?
Nu vreau jocuri care au cerinte prea mari. Totusi, un campaign bun. De exemplu: MW3, l-am jucat mult si are un campaign foarte tare

2 răspunsuri:
| valorosu1995 a răspuns:

Eu ți-aș recomanda Artic combat! Dacă ai cont pe steeam il poți descărca gratuit! dar dacă nu ai il poți descarca simplu de pe net! e foarte simplu, mai întăi îți faci conte pe acest site:http://www.webzen.com/contul ți-l faci mai mult pentru user name si parola de autentificare! naa sper să iți placă! :)

| Gamingx61 explică (pentru valorosu1995):

Ma joc deja Arctic Combat, dar vreau ceva single player cu campaign.