| SoimulArgintiu a întrebat:

Imi puteti da un link catre modurile de minecraft 1. 2. 4 Too many items, Singleplayer commands si instructiunile de instalare?

Răspuns Câştigător
| Laxx a răspuns:

Ehe e foarte simplu pe google scrie direct "1. 2. 4 single player commands" si e un site despre minecraft cu toate modurile posibile si dai mai jos sa te uiti ( nu ti-am dat linkurile fiindca minecraftul urmeaza sa se updateze la 1. 2. 5 + ca se poate sa se updateze si too many items mod) eu zic sa astepti :)
Daca te ajuta uite pagina cu SPC si site http://www.minecraftdl.com/single-player-commands-mod/

Sper ca am fost de ajutoor

FUNDA?:x