| TarmureBogdan a întrebat:

Salut imi puteti da un site cu joc de pc Pokemon sa fie aproape ca desenul Pokemon sa prind pokemoni si sa ma bat in arena cu ei

Răspuns Câştigător
| Karu a răspuns:

Salut pentru pc nu exista dar uite unul pentru gba care merge si pe pc asta e linkul:
http://games.brothersoft.com/pokemon-leaf-green-version-for-gba.html

| TarmureBogdan explică (pentru Karu):

Ce inseamna gba?

| Karu a răspuns (pentru TarmureBogdan):

Game
B?
A?

| TarmureBogdan explică (pentru Karu):

Ba am castigat a 2 insinga cea de apa si dupa aceea m-am dus in orasul urmator VIREDEAN-SAU CEVA DE GENU SI nu stiu cum sa intru in arena