| Anonim2003000 a întrebat:

Îmi puteți explica puțin cum cumpăr Jocuri de pe Steam cu paysafe card? De unde cumperi un paysafe? Etc.
Ufer funda celui mai bun răspuns! Fără jigniri pls, până acum descărcam de pe torente.

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

Jigniri? deunde pana unde, stai linistit nu te jigneste nimeni. :)
Poti cumpara din magazinele cu semnul galben PayPoint. Intra aici - > https://www.paysafecard.com/ro-ro/cumparare/
un pic mai jos ai localizare. Introdu orasul/satul tau si o sa-ti arate magazinele de prin apropiere care vand paysafe.
Sau intra pe https://www.paysafecard.com/en-ca/buy/buy-online/ ca sa cumperi cod paysafe online cu cardul bancar/paypal/skrill etc.

Acum ca ai un cod paysafe te duci pe steam, in dreapta sus ai numele tau de cont, click pe el si apoi click pe ''account details'' sau ''detalii cont''. Acum se va deschide o pagina noua, sus gasesti '' add funds to your steam wallet'' sau ''adauga fonduri'' click si dupa alege cat vrei sa adaugi - 5, 10, 25, 50, 100 EURO. Acum trebuie sa platesti fondurile respective, alege PaySafeCard si apasa ''continue''. In pagina noua, bifeaza ca esti de acord cu termenii si click pe '' contiune to PaysafeCard Authorization''. O fereastra noua se deschide unde tu va trebui sa introduci codul Paysafe pe care l-ai cuparat fie online fie din magazin si in sfarsit, click pe butonul albastru '' plateste''. Daca codul este valid, o sa ai valoarea aleasa pe steam :)

| Anonim2003000 explică (pentru N0xEterniS):

Mersi multlaughing

| Anca233 a răspuns (pentru N0xEterniS):

Bună! De exemplu dacă stau la sat scrie acolo: "Orasul" dar eu nu stau in oras pot sa imi pun satul( dar cu tot cu comuna si judet?)

| Anca233 a răspuns (pentru N0xEterniS):

Bună! Am și eu o intrebare, e prima data cand cumpar de pe steam...eu stau la sat si acolo imi apare sa scriu orasul, pot sa imi scriu satul in loc? Dar cu tot cu comuna, judet etc?