| Lighto a întrebat:

Imi puteti spune care sunt avantajele jocurilor originale (PC) si daca merita sa dau banii pe ele?

1 răspuns:
| DarQueen a răspuns:

Avantaje?
Păi, arată mult mai „colorat" între celelalte cd/dvd-uri „pictate" cu marker-ul, în plus, ai un cod original(un serial number dacă jocul pretinde asta) cu care te poți înregistra pe un site oficial(oricare ar fi) și poți descărca free stuff, packages, sau expansion packs, etc.
Ca să nu mai zic că ai face chestia asta 100% legal laughing