| anamaria_9127 a întrebat:

Salut imi puteti spune cum istalez crakul la sims 3 dar sa fiti mai expliciti. fudda+vvoott

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Copiezi fisierul crack si ii dai paste replace in C-program files-ea games-sims 3!
si nu fa update, ca altfel nu iti merge!

3 răspunsuri:
| bortanradu a răspuns:

Iei craack-ul si il copiezi unde ai instalat jocul.

neluL
| neluL a răspuns:

INSTALARE:
1.Descarca si instaleaza Daemon Tools pe computer.
2. Open Daemon Tools, click pe "Add File" (LosSims.iso) si apoi click pe "monteaza imagine".
3.Instaleaza jocul The Sims 3. Numarul de serie este aceasta: TM9Z-NSLP-A3PN-UA3N-RRLD
4.Copiaza si lipeste fisierul "TS3.exe (MEDICINA Crack) în" The Sims3/Game/Bin
5 Dublu click peº TS3.exe y... Poti deschide jocul! Enjoy!

| totenkopfSS a răspuns:

Salut,deci crackul il iei de aici http://www.btarena.org/......y-reloaded
(in caz ca nu il ai) Apoi copiezi executabilele care le contine crackul in folderul jocului;) Suces!