| Zipon300 a întrebat:

Intrebarea asta e pentru toti cei care au desenele animate nikelodeon ma uit la un desen avatar legenda lui aang imi puteti spune cum se termina ultimul episod si sa fiti cat mai expliciti ok? A da DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare,Aang se lupta cu lordul Sozin caren u vrea pace,si apoi Aang era sa fie stapanit de lordul Sozin dar l-a stapanit el pe Sozin, au distrus toate navele de razboi Toph, Suki si Sokka, apoi l-au bagat in inchisoare pe Sozin si Aang cu Zukko au declarat pace, iar Sokka a incercat sa ii deseneze pe toti si i-a facut urechi ca a lui Momo Katarrei. Aang si Katarra ies afara sa se uite la soare si se saruta. Sper ca am fost explicit, urmeaza Avatar Legenda lui Korra

4 răspunsuri:
| EvilMonkey a răspuns:

Paipaipai

| Adelina16 a răspuns:

Buna! Pai. Aang il invinge pe lordul Sozin cu ajutorul unei metode pe care doar Avatarul o are, asta insemnand ca ii ia puterile, dar nu il ucide. Apoi este inchis intr-o inchisoare. Cam in ultimile 5 minute : se intalnesc toti...Ty-Lee a intrat in tribul Kioshi, iar Aang si Katara se saruta... Uite un site unde il poti gasi: http://www.desene-animate-online.net/......-date.html

| pelicaru a răspuns:

De fapt pe lordul focului il chema Ozai nu Sozin, Sozin era cel care a inceput razboiul

| Alexandra_Violett_1999 a răspuns:

1) pe lordul focului il cheama ozai si cometa era numita cometa lui sozin
dar din rasp. castigatorului nu am aflat daca zuko s-a facut bine si cum